praca dorywcza dla Pań w salonie meblowym - Lubartów

KONTAKT

Lubartów - Dodane przez lubelskie.praca1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia praca dorywcza dla Pań w salonie meblowym - Lubartów

Zatrudnię panią do prac porządkowych w salonie meblowym.
Miejsce pracy - Lubartów

Obowiązki:
- prace porządkowe na terenie obiektu tj. wycieranie kurzu, mycie podłóg
- dbanie o czystość na terenie obiektu

Wymagania:
- dokładność
- sprawność fizyczna
- mile widziane doświadczenie

Oferujemy
- zatrudnienie na podstawie umowy o dzieło
- praca od 30 czerwca
- stawka 7zł netto/h

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie numeru kontaktowego bub dokumentów aplikacyjnych
wraz z uwzględnioną klauzulą o ochronie danych osobowych:

"Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji."

Mapa LubartówProfil założony około 3 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - praca dorywcza dla Pań w salonie meblowym - Lubartów

Polecane, ciekawe strony z Lubartowa. Prowadzisz serwis o Lubartowie lub zwiazany z Lubartów - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Telewizja Lubartów !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Miasta Lubartów !Zobacz stronę Lubartów - serwis miejski  !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Lubartów City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Lubartowa: Lublin ogłoszenia - Świdnik darmowe ogłoszenia - Kraśnik ogłoszenia bezpłatne - Krasnystaw ogłoszenia - Chełm sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję